TOP 10 akcesoriów do iPhone’a, które warto mieć w 2024 roku!

Nikt jeszcze nie skomentował

top 15 akcesoriów na iphone 2024

Akcesoria do iPhone’a to nie tylko stylowe dodatki, ale i przydatne narzędzia, dzięki którym korzystanie ze smartfona jest łatwiejsze i bezpieczniejsze. Służą one zarówno do ochrony urządzenia, jak i do zwiększenia jego atrakcyjności i funkcjonalności. Koniecznie sprawdź, na jakie akcesoria do iPhone’a warto zwrócić uwagę w 2024 roku!

 

1. Etui na telefon

Jednym z najpotrzebniejszych i najpopularniejszych akcesoriów do iPhone’a jest etui. Każdy użytkownik telefonu powinien zaopatrzyć się w ten dodatek. Jest to specjalny pokrowiec lub obudowa, która zabezpiecza urządzenie przede wszystkim przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi. W sklepie www.etuitelefon.pl dostępny jest szeroki wybór etui, między innymi etui magnetyczne MagSafe, silikonowe, oddychające i wiele innych 😃.

  Czytaj więcej:  Etui z MagSafe - Kup teraz

   

  2. Szkło na ekran

  Kolejnym niezbędnym dodatkiem do iPhone’a jest szkło na ekran, które skutecznie chroni wyświetlacz przed wszelkimi uszkodzeniami i zabrudzeniami. W naszym sklepie EtuiTelefon.pl oferowane są wysokiej jakości szkła ochronne, w tym między innymi szkła kompozytowe, które są najtrwalsze. Warto tu dodać, że te akcesoria do iPhone’a nie pogrubiają ekranu i mają wysoką czułość na dotyk.


  Porady od EtuiTelefon – sprawdź 👇   

  3. Szkło na wyspę aparatów/obiektyw

  Szkło ochronne na wyspę aparatów lub obiektyw jest świetnym dodatkiem, dzięki któremu można zmniejszyć ryzyko ich uszkodzenia. Takie akcesoria do iPhone’a muszą być oczywiście nie tylko trwałe, ale i odporne na zarysowania. W naszym sklepie internetowym można kupić metalowe osłony obiektywów wykonane z najwyższej jakości lotniczego aluminium, jak i również osłony na cały aparat ze wbudowanymi szkłami ochronnymi 9h. Co ważne, zastosowanie szkła na obiektyw nie wpływa na jakość zdjęć.


  Jak nakleić szkło na kamerę/obiektywy iPhone’a?   

  4. Ładowarka bezprzewodowa indukcyjna do iPhone’a

  Akcesoria do iPhone’a służą nie tylko do jego ochrony. Na uwagę zasługuje tutaj również ładowarka indukcyjna z funkcją szybkiego ładowania, umożliwiająca naładowanie smartfona nawet w 30 minut. Wszystko dzięki zastosowanej technologii Quick Charge oraz kabla Lightning – USB typ C.


  Poradnik zakupowy   

  ✅ 5. Ładowarka bezprzewodowa indukcyjna z MagSafe

  Ładowarka magnetyczna charakteryzuje się wbudowanym magnesem. W naszym sklepie dostępny jest szeroki wybór tego produktu, między innymi bezprzewodowe ładowarki w pełni kompatybilne ze standardem MagSafe. Umożliwiają one ładowanie iPhone’a bez użycia kabla, a nawet bez konieczności wyciągania smartfona z etui. Proces ładowania rozpoczyna się automatycznie zaraz po tym, jak w jej pobliżu wykryty zostanie iPhone.


  Czy masz ładowarka z MagSafe będzie kompatybilna z Twoim iPhone   

  ✅ 6. Kabel do szybkiego ładowania

  Do przydatnych akcesoriów do iPhone’a można także zaliczyć kable do szybkiego ładowania. Oferujemy różne kable w zależności od modelu iPhone’a. Do modeli SE/X/11/12/13/14 można kupić kabel Lightning – USB typ C, a do serii iPhone 15 kabel USB typ C – USB typ C. Dzięki zastosowanej technologii wszystkie kable zapewniają bezpieczne i długie użytkowanie.


   Nie wiesz, jaki kabel potrzebujesz? Zaglądnij tu👇    

   7. Kabel 3w1

   Kabel 3w1 to kolejny przydatny przedmiot dla posiadaczy iPhone’a, który sprawdzi się w wielu sytuacjach, zwłaszcza w samochodzie. Kabel umożliwia podłączenie do 3 różnych urządzeń w jednym czasie. Wyposażone są w 3 wtyki z różnymi końcówkami.


    

   ✅ 8. Power bank (przenośny akumulator)

   Wśród popularnych akcesoriów do iPhone’a znajduje się też power bank o różnych pojemnościach oraz z MagSafe i bez. Nasze power bank wyróżnia się on szybkim ładowaniem, kompaktowymi wymiarami, mocnym magnetycznym podpięciem (w przypadku power banków z wbudowanym MagSafe), możliwością ładowania kablem i możliwością ładowania bezprzewodowego MagSafe.


    

   ✅ 9. Uchwyt samochodowy z MagSafe i ładowaniem indukcyjnym

   W naszej ofercie znajdziesz także różnego rodzaju uchwyty samochodowe z ładowaniem MagSafe do iPhone’a. Charakteryzują się one kompaktowymi wymiarami, wygodnym i łatwym mocowaniem oraz nowoczesnym designem.


   Poradnik zakupowy    

   ✅ 10. Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth

   Słuchawki Bluetooth to bardzo przydatne akcesoria do iPhone’a. EtuiTelefon oferuje wiele różnych modeli tego produktu. Do ich najważniejszych cech zalicza się: wsparcie dla Siri, Bluetooth 5.0, True Touch Control, aktywną redukcję szumów, wysoką wierność dźwięku oraz głęboki bas.


    Akcesoria do iPhone’a nie tylko chronią urządzenie przed ewentualnymi uszkodzeniami, ale i zwiększają jego funkcjonalność. Każdy użytkownik powinien dopasować je do swoich indywidualnych potrzeb. Wybierając te dodatki, trzeba pamiętać, aby były one kompatybilne z konkretnym modelem smartfona.

    Autor artykułu

    Katarzyna Piętka

    Eekspertka w dziedzinie nowych technologii, zapalona badaczka i recenzentka akcesoriów do telefonów oraz innych gadżetów. W wolnych chwilach eksperymentuje z najnowszymi aplikacjami i testuje urządzenia, które trafią na rynek. Poza pracą, Ewelina często testuje nasze nowości sklepowe, dając cenne wskazówki. Na blogu specjalizuje się w edukowaniu użytkowników o tym, jak skutecznie chronić swoje urządzenia i przedłużać ich żywotność.


    A Ty masz opinię o tym artykule?

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *