Nasza historia.
O nas.
Co oferujemy?

O NAS

Nasza historia rozpoczęła się w 2006 roku z potrzeby wprowadzenia w życie wizji sklepu internetowego przyjaznego dla odbiorców. Od początku ponad wszystko stawiamy najwyższą jakość zarówno w kwestii produktów, jak i obsługi klienta.

Koncept sklepu EtuiTelefon.pl od początku był niezwykle prosty – dostarczamy na rynek wysokiej jakości akcesoria ochronne do produktów marki Apple. Działamy na rynku już od sześciu lat. W naszym asortymencie znajdują się obudowy, szkła ochronne, ładowarki i wszystkie niezbędne akcesoria do iPhone, Apple Watch, czy AirPods. Chcemy, aby nasze produkty towarzyszyły użytkownikom podczas podróży, pracy, relaksu i rozrywki, czyniąc ich życie jeszcze bardziej komfortowym. 

Jesteśmy kreatywnym zespołem pasjonatów akcesoriów GSM dla gadzetów produkcji Apple. Część naszych produktów jest  unikalna na rynku Polskim, w tym ozdobione oryginalnymi nadrukami zaprojektowanymi przez nasz dział projektowy. Oznacza to, że dużej części modnych wzorów i kolorów etui, nie znajdziesz w żadnym innym sklepie! Cechuje nas otwartość i elastyczność, dlatego też z radością wykonujemy nietypowe nadruki na zamówienie klientów. Nasze bestsellery to prawdziwe unikaty. Jesteśmy jedynym dystrybutorem na polskim rynku wielu z nich.

o nas

”Bądź na tyle blisko swoich klientów, aby powiedzieć im czego chcą, zanim sami się na to zdecydują.”

– Steve Jobs

manager creates a chart on the laptop.photo on blurred studio background
o nas

NASZA MISJA

EtuiTelefon.pl to miejsce, w którym połączenie bezpieczeństwa z trendami jest dla nas najważniejsze. Dział obsługi klienta troszczy się o stały kontakt z odbiorcami oraz dba o sprawną obsługę zamówień. Skąd wiemy, że nasze produkty są godne polecenia? Sprawdza to dział jakości wspierany przez niezależnych testerów.

Nieustannie poszerzamy wiedzę i zdobywamy nowe doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy prawdziwymi specjalistami w branży. Naszym motorem napędowym są ludzie – jesteśmy pełni empatii, a rozumienie potrzeb klientów to coś, co nas wyróżnia. Znajdziesz u nas szeroką gamę produktów, z których każdy został przetestowany pod względem jakości i komfortu użytkowania. Za sprawą prężnie działającego działu promocyjnego regularnie oferujemy atrakcyjne obniżki cen i poszukujemy nowości, które urozmaicają nasz asortyment.

o nas

EtuiTelefon
rzetelna firma.

Certyfikat RZETELNA FIRMA

Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem od momentu, gdy tylko zaczęliśmy stawiać pierwsze kroki w świecie biznesu. Możemy poszczycić się zdobyciem certyfikatu Rzetelna Firma. Setki pozytywnych opinii świadczą o skuteczności naszych działań. Jesteśmy pasjonatami, którzy z radością pomagają wybierać akcesoria dopasowane do potrzeb odbiorców.

310x150
o nas

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDZIESZ

etui i obudowy9 szkła na ekran i aparat9Ładowarki bezprzewodowe9Ładowarki sieciowe9obudowy apple watch kopia9hkable9obudowy apple watch9
paski apple watch9słuchawki9uchwyty samochodowe9 uchwyty, ringi, podstawki9 do selfie i fotografii9