Płatność BLIK

Szybka, wygodna i jednocześnie bezpieczna metoda płatności – wystarczy podać kod z aplikacji mobilnej i potwierdzić kwotę transakcji. Płatność będzie zaksięgowana natychmiast.

 

Płatność online

Najszybsza i najbezpieczniejsza forma płatności za pomocą BlueMedia oraz Przelewy24, największego systemu płatniczego, zintegrowanego z większością banków w Polsce. Możesz bezpiecznie zapłacić kartą lub przelewem ze swojego banku. Płatność będzie zaksięgowana natychmiast.

 

4 flagi przelewy24

 

Płatność przelewem zwykłym

Jeśli nie chcesz skorzystać z bezpiecznych płatności online to możesz wybrać formę płatności zwykłym przelewem na nasze konto w mBanku:

42 1140 2004 0000 3702 7892 2473
EtuiTelefon.pl
ul. Jeleniogórska 24A
30-422 Kraków

Pamiętaj, że przelewy zlecone w dni wolne od pracy (święta, weekendy) Twój bank będzie realizował pierwszego dnia roboczego po nich.

 

Płatność PayPo (zapłać za 30 dni)

 

paypo badge button 600x120 2png 1

Przy pomocy przelewy24 możesz skorzystać z usługi PayPo. Po wybraniu tej metody płatności i złożeniu zamówienia nastąpi przekierowanie na stronę do wypełniania wniosku. Zamówienie będziemy realizować od razu, a zapłacisz za nie dopiero za 30 dni.

 

Płatność za pobraniem (przy odbiorze)

Możesz również zapłacić kurierowi przy odbiorze przesyłki – w takim przypadku wybierz formę dostawy z dopiskiem “za pobraniem”.