Formy dostawy

Oferujemy szybką dostawę za pośrednictwem firmy InPost. Paczki nadajemy codziennie i zazwyczaj następnego dnia są one dostarczane. Do wyboru są:

List polecony ekonomiczny – najtańsza, ale równocześnie najwolniejsza forma dostawy – czas do doręczenia sięga często 2 tygodnie!

Paczkomaty 24/7 – czas dostawy zazwyczaj wynosi 1-2 dni dodatkowo odbiór przesyłki jest możliwy w dowolnym z kilku tysięcy paczkomatów. Powiadomienia o odbiorze są wysyłane drogą e-mail oraz w aplikacji InPost. Listę paczkomatów znajdziesz na stronie: https://inpost.pl/znajdz-paczkomat

Kurierzy: DPD – szybka dostawa pod wybrany adres na terenie całego kraju w 1-2 dni robocze.

Koszty dostawy są zależne od wybranej formy i kwoty do zapłaty za kupowane produkty:

od 0 do 129złpowyżej 129zł
List polecony ekonomiczny8,99zł8,99zł
Paczkomaty 24/710,90złgratis
Kurier DPD11,90złgratis
Kurier DPD za pobraniem (cały kraj)17,90zł17,90

Czas dostawy

Dzięki temu, że nasz magazyn znajduje się w Polsce zamówienia realizujemy ekspresowo – zazwyczaj następnego dnia roboczego przekazujemy do wysyłki. Na czas realizacji zamówienia składa się czas skompletowania, a następnie zabezpieczenia produktów oraz przygotowania paczki. Do tego należy doliczyć dostarczenia przesyłki do klienta przez firmę spedycyjną. Staramy się aby zamówienia było jak najszybciej gotowe do wysyłki.

W zależności od wybranej formy dostawy i płatności czas przekazania do wysyłki zamówienia może wynieść od 1 do 5 dni roboczych.