Formy dostawy

Szybka wysyłka z magazynu w Krakowie, jesteśmy firmą z Polski.

Oferujemy szybką dostawę za pośrednictwem firmy InPost. Paczki nadajemy codziennie (w dni robocze) i zazwyczaj następnego dnia roboczego są one dostarczane. Do wyboru są:

List polecony ekonomiczny – najtańsza, ale równocześnie najwolniejsza forma dostawy – czas do doręczenia sięga często 2 tygodnie!

Paczkomaty 24/7 – doręczenie do wybranego paczkomatu, od momentu wysyłki transport zajmuje 1-2 dni robocze następnie przesyłka czeka na odbiór 48h w paczkomacie. Powiadomienia o odbiorze są wysyłane drogą e-mail oraz w aplikacji InPost. Listę paczkomatów znajdziesz na stronie: https://inpost.pl/znajdz-paczkomat

Kurierzy: DPD, DHL – szybka dostawa pod wybrany adres na terenie całego kraju, od momentu wysyłki transport zajmuje 1-2 dni robocze.

Koszty dostawy są zależne od wybranej formy i kwoty do zapłaty za kupowane produkty:

Metoda wysyłkido 129złod 129złsposób doręczenia
List polecony (do 2 tygodni)8,99zł8,99złlistonosz +odbiór w placówce pocztowej
Paczkomaty 24/711,90złgratis48h w wybranym paczkomacie
Kurier DHL12,90złgratiskurier +punkty DHL Parcel
Kurier DPD13,90złgratiskurier +punkty DPD Pickup
Kurier DPD za pobraniem (cały kraj)18,90zł18,90złkurier +punkty DPD Pickup
Kurier DHL za pobraniem (cały kraj)18,90zł18,90złkurier +punkty DHL Parcel

 

Czas dostawy

Dzięki temu, że nasz magazyn znajduje się w Polsce zamówienia realizujemy ekspresowo – zazwyczaj następnego dnia roboczego (w weekendy i dni wolne od pracy przesyłek nie nadajemy) przekazujemy do wysyłki. . Na czas realizacji zamówienia składa się czas skompletowania, a następnie zabezpieczenia produktów oraz przygotowania paczki. Do tego należy doliczyć dostarczenia przesyłki do klienta przez firmę spedycyjną. Staramy się aby zamówienia było jak najszybciej gotowe do wysyłki.

W zależności od wybranych produktów czas przekazania zamówienia do wysyłki zamówienia może wynieść od 1 do 5 dni roboczych (do 7 dni roboczych w przypadku produktów wykonywanych na zamówienie).