Formy dostawy

Szybka wysyłka z magazynu w Krakowie, jesteśmy firmą z Polski.

Oferujemy szybką dostawę za pośrednictwem firmy InPost. Paczki nadajemy codziennie i zazwyczaj następnego dnia są one dostarczane. Do wyboru są:

List polecony ekonomiczny – najtańsza, ale równocześnie najwolniejsza forma dostawy – czas do doręczenia sięga często 2 tygodnie!

Paczkomaty 24/7 – czas dostawy zazwyczaj wynosi 1-2 dni dodatkowo odbiór przesyłki jest możliwy w dowolnym z kilku tysięcy paczkomatów. Powiadomienia o odbiorze są wysyłane drogą e-mail oraz w aplikacji InPost. Listę paczkomatów znajdziesz na stronie: https://inpost.pl/znajdz-paczkomat

Kurierzy: DPD, DHL – szybka dostawa pod wybrany adres na terenie całego kraju – zazwyczaj w 1-2 dni robocze.

Koszty dostawy są zależne od wybranej formy i kwoty do zapłaty za kupowane produkty:

Metoda wysyłkido 129złod 129złsposób doręczenia
List polecony (do 2 tygodni)8,99zł8,99złlistonosz +odbiór w placówce pocztowej
Paczkomaty 24/711,90złgratis48h w wybranym paczkomacie
Kurier DHL12,90złgratiskurier +punkty DHL Parcel
Kurier DPD13,90złgratiskurier +punkty DPD Pickup
Kurier DPD za pobraniem (cały kraj)17,90zł17,90złkurier +punkty DPD Pickup
Kurier DHL za pobraniem (cały kraj)19,90zł19,90złkurier +punkty DHL Parcel

Czas dostawy

Dzięki temu, że nasz magazyn znajduje się w Polsce zamówienia realizujemy ekspresowo – zazwyczaj następnego dnia roboczego przekazujemy do wysyłki. Na czas realizacji zamówienia składa się czas skompletowania, a następnie zabezpieczenia produktów oraz przygotowania paczki. Do tego należy doliczyć dostarczenia przesyłki do klienta przez firmę spedycyjną. Staramy się aby zamówienia było jak najszybciej gotowe do wysyłki.

W zależności od wybranej formy dostawy i płatności czas przekazania do wysyłki zamówienia może wynieść od 1 do 5 dni roboczych.