Jak zainstalować aplikacje spoza App Store na iPhone

1 Komentarz

social media and technology concepts ,a man's hand is holding a

Jesteś posiadaczem urządzenia marki Apple, jednak masz dość ograniczeń wynikających z faktu, że możesz instalować wyłącznie te aplikacje, które pochodzą z App Store? Pojęcia takie jak jailbreak lub Cydia przyprawiają Cię o ból głowy? Wiemy, jak temu zaradzić. Sprawdź, jak w prostych krokach zainstalować aplikację spoza App Store na iPhone.

 

Problem ograniczeń App Store

Jesteś posiadaczem urządzenia marki Apple, ale irytują Cię ograniczenia wynikające z faktu, że możesz instalować tylko aplikacje pochodzące z App Store? Nie chcesz ryzykować łamania zasad przez jailbreak lub korzystanie z Cydii? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Oto proste kroki, które pozwolą Ci zainstalować aplikacje spoza App Store na iPhone.

Sklep vShare jako kluczowe narzędzie

program vShare

Rozwiązaniem tego problemu jest sklep vShare. Wystarczy pobrać program vShare na swój komputer, laptop lub tablet z systemem operacyjnym Windows. Po uruchomieniu programu podłącz swoje iPhone’a za pomocą kabla i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zainstalować vShare na swoim urządzeniu. Następnie wybierz interesującą Cię aplikację i zainstaluj ją na swoim iPhonie. Pamiętaj, że serwery vShare mogą być nieco wolne, dlatego pobieranie nawet prostych gier czy aplikacji może zająć trochę czasu. Dodatkowo sprawdź, czy pobierana zawartość jest kompatybilna z Twoim urządzeniem. W przeciwnym razie, nawet po prawidłowym pobraniu, nie będzie możliwe jej uruchomienie na iPhonie.

Sklep Hipstore jako alternatywa

Hipstore

Alternatywą dla vShare jest sklep Hipstore. Działa on bardzo podobnie, ale różni się tym, że można go zainstalować bezpośrednio z przeglądarki internetowej. Wystarczy wejść na stronę iOS.Hipstore.mobi i zainstalować żądaną zawartość. Pamiętaj, aby po wybraniu ikony pobierania, kliknąć opcję “Non Jailbreak”.

Uwaga dotycząca legalności

Przypominamy, że App Store jest jedynym oficjalnym sklepem dedykowanym dla urządzeń z systemem iOS. Pobieranie pirackich kopii płatnych aplikacji, które są dostępne w App Store, jest nielegalne i stanowi naruszenie zasad.

Dzięki tym prostym krokom będziesz mógł cieszyć się aplikacjami spoza App Store na swoim iPhone’ie, zachowując zgodność z zasadami i unikając nielegalnych działań.

Czytaj więcej 

Autor artykułu

Andrzej Janowski

Copywriter z sześcioletnim doświadczeniem w tworzeniu treści dla blogów i portali informacyjnych. Andrzej specjalizuje się w pisaniu dla branży technologicznej. Jego teksty cechują się precyzją i autentycznością, które są owocem lat praktyki i ciągłego doskonalenia umiejętności. W wolnych chwilach Andrzej zgłębia nowe techniki pisarskie i poszerza wiedzę z zakresu marketingu, aby jeszcze lepiej sprostać wymaganiom rynku.


Jedna odpowiedź na "Jak zainstalować aplikacje spoza App Store na iPhone"

A Ty masz opinię o tym artykule?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *