Montaż etui 3w1 w kilku prostych krokach

Nikt jeszcze nie skomentował

montaz etui 3w1 w kilku prostych krokach

Obudowa 3w1 to ukłon w stronę użytkowników, którzy cenią akcesoria zapewniające kompleksową ochronę. Dwie trwałe ramki odporne na uszkodzenia i tylna obudowa to trio przeznaczone do zadań specjalnych. Pojawia się pytanie, jak zamontować nowoczesne etui 3w1? Z naszą instrukcją zrobisz to samodzielnie.

Montaż wieloczęściowej obudowy

Czynność nie wymaga od nas posiadania dodatkowych akcesoriów. Montaż etui należy rozpocząć od rozłożenia go na części. Powinniśmy posiadać tylną (środkową) część obudowy oraz dolną i górną ramkę.

Pierwszym krokiem jest umieszczenie środkowej części etui we właściwym miejscu. Następnie sięgamy po dolną ramkę i instalujemy ją pod odpowiednim kątem. Obracamy smartfon ekranem do góry i umieszczamy dolną ramkę w pożądanej pozycji, a następnie dociskamy tak, aby połączyła się ze środkową częścią obudowy. Warto zachować przy tym delikatność i nie próbować połączyć ze sobą elementów na siłę. 

Kiedy wszystko pasuje, powtarzamy czynność na górnej ramki. W tym przypadku również zachowujemy delikatność i dokładnie dopasowujemy ramkę do największej części etui. Zamykamy górną ramkę, dociskając palcami. Gotowe. 

Warto przy tym pamiętać, że żadna część obudowy nie powinna się ruszać. Wszystkie elementy muszą tworzyć spójną, stabilną całość. Jeżeli etui nadmiernie się rusza, ostrożnie je rozmontuj i zacznij montaż od początku.

montaz etui 3w1

Obudowa 3w1 zapewnia doskonały poziom ochrony przed uszkodzeniami. Montaż akcesorium ochronnego nie jest trudną czynnością. Wystarczy odrobina precyzji i cierpliwości, aby cieszyć się niezawodnym zabezpieczeniem przed rysami i wstrząsami. Trzyczęściowe obudowy są dostępne w wielu modnych wzorach i kolorach.


A Ty masz opinię o tym artykule?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *