Jak chronić swój iPhone? Przegląd najlepszych akcesoriów.

Nikt jeszcze nie skomentował

3 jak chroni swój iphone przegld najlepszych akcesoriów

Kiedy decydujemy się na zakup iPhone, mamy świadomość, że jest to wysokiej klasy produkt, który jest w stanie służyć nam przez długie lata. Jednak żeby to się udało, musimy zadbać o odpowiednią ochronę urządzenia. Na rynku pojawiają się wciąż nowsze rozwiązania, które pozwalają przedłużyć żywotność iPhone i zabezpieczyć go. Jaką formę ochrony warto rozważyć? Sprawdźmy!

Spis treści:

Szkło hartowane na ekran.

Do produkcji iPhone użyto wysokiej klasy materiałów. Nie zmienia to faktu, że ekran urządzenia należy dodatkowo zabezpieczyć przed rozbiciem oraz zarysowaniami. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając szkło na ekran iPhone? Najważniejszą kwestią jest wybranie szkła dedykowanego konkretnemu modelowi iPhone. Zagwarantuje to doskonałe dopasowanie do otworów funkcyjnych i dokładne pokrycie wszystkich krzywizn ekranu. Najważniejszym parametrem określającym jakość szkła hartowanego jest jego stopień twardości. Poleca się wybieranie szkieł o współczynniku 9H.

Szkło hartowane na aparat.

Aparat robiący piękne zdjęcia to jeden z największych atutów iPhone i najczęstszy powód skłaniający użytkowników smartfonów do wyboru marki z jabłkiem. Nietrudno zepsuć jakość zdjęć, kiedy nosi się telefon w kieszeni, torebce lub plecaku. Szkło hartowane na aparat nie psuje jakości zdjęć i filmów. Zabezpieczenie aparatu sprawi, że jeszcze dłużej będziesz cieszyć się doskonałą jakością uchwyconych obrazów.

Trwałe etui.

Dobrze wykonane etui zwiększa odporność iPhone na uszkodzenia mechaniczne. Możemy wybrać model chroniący tylko tył telefonu, a przód zabezpieczyć szkłem hartowanym lub sięgnąć po zamykaną obudowę, która ochroni urządzenie z każdej strony. Etui oprócz funkcji ochronnej ma również rolę ozdobną. Wiele wzorów i kolorów sprawia, że każdy może znaleźć model etui dla siebie. Silikon, guma, TPU, trwały poliwęglan, czy klasyczna ekoskóra? Zdecyduj samodzielnie i spraw, by Twój iPhone prezentował się modnie.

Szkło hartowane na tył iPhone.

Doskonałym sposobem na ochronę tyłu iPhone przed stłuczeniem jest zakup tylnego szkła hartowanego. Szkło gwarantuje pełną ochronę oraz estetyczny wygląd. Stłuczony tył prezentuje się źle, a w dodatku może zagrażać użytkownikowi. Warto zabezpieczyć się przed nieszczęśliwym wypadkiem. Cienkie szkło cechuje się dużą wytrzymałością, a jednocześnie nie zwiększa gabarytów iPhone.

Osłonka na kabel.

Wykonana z elastycznej gumy osłonka ma za zadanie wzmocnić kabel w miejscu, w którym najczęściej ulega uszkodzeniom. Nawet niewielkie pęknięcie kabla może być niebezpieczne dla użytkownika. Z urządzeniami elektrycznymi nie ma żartów, ale jeśli czasem brakuje Ci powodów do uśmiechu, to osłonka na kabel rozwiąże Twój problem. Urocze wzory zwierzątek sprawiających wrażenie nadgryzania Twojego iPhone z łatwością poprawią Ci humor. Twój kabel jeszcze nigdy nie cieszył się taką żywotnością!

Folia hydrożelowa na ekran.

Folia hydrożelowa to osłona na ekran, która chroni przed drobnymi zarysowaniami. Niektóre folie mają zdolność niwelowania odbijania promieni słonecznych przed ekran, dzięki czemu zwiększają komfort korzystania z urządzenia na zewnątrz. Folia maskuje powstałe już zarysowania. Pozostałe zalety folii to niska cena oraz łatwy montaż. Jest alternatywą dla nieco droższych szkieł hartowanych, jednak nie chroni ekranu przed pęknięciem w wyniku upadku.

A Ty jak zabezpieczyłeś swój iPhone? Czy masz już opisane akcesoria? Zaufaj naszemu doświadczeniu i wybierz akcesoria dedykowane modelowi Twojego iPhone na etuitelefon.pl.


A Ty masz opinię o tym artykule?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *