Chyba najbardziej poszukiwane obudowy na Iphone – ETUI MARMUR

Wyjątkowe atrakcyjne i bardzo ładnie wyglądają na telefonie – marmurowe kejsy to to hit! Występują w różnych kolorach – mogą być białe ze wstawkami, zielony marmur case, niebieski marmur  a nawet różowy marmur na iphone! Kolory kejsów marmur w naszej ofercie są bardzo różne więc każdy może znaleźć piękne etui marmur na swój telefon iphone.

Nasze okładki marmur są najczęściej wykonane z miękkiego materiału – w większości przypadków są silikonowe. Elastyczne ETUI MARMUR NA IPHONE jest pięknym dodatkiem i pokrowcem na telefon a wzór dodaje telefonowi uroku i sprawia że smartfon lepiej trzyma się w dłoni. Nasze marmurki bywają poprzedzielane liniami, w stylu GEOMETRIC lub imitujące poukładane fragmenty w kształcie mozaiki.

Posiadamy także etui marmur białe na Iphone które cieszą się dużą popularnością zgodnie z obecnymi trendami ten kolor jest bardzo lubiany na wszystkich obudowach

Turkusowy MARMUR także spełnia oczekiwania posiadaczy telefonów Iphone i case bardzo dobrze komponuje się z desigem telefonu. Poniżej kilka przykładów naszych kejsów z motywami i wzorami marmur.

ETUI MOZAIKA MARMUR na Iphone 5 I 5s silikonowe. Miękka obudowa na Iphone 5 5s 5 se kejs okładka na Iphone 5/5s/se

ETUI GEOMETRIC MARMUR na Iphone 6 I 6s silikonowe. Miękka obudowa na Iphone 6 6s kejs okładka na Iphone 6/6s

ETUI BIAŁY MARMUR na Iphone 6 I 6s silikonowe. Miękka obudowa na Iphone 6 6s kejs okładka na Iphone 6/6s

Zapraszamy do sprawdzenia całej naszej oferty obudów marmurkowych – w każdym wybranym modelu Iphone znajdziesz podkategorie OBUDOWY MARMUR