Wyświetlanie 1–42 z 43 wyników

Kabura, etui z klapką do iPhone 12

Czy można połączyć klasykę z nowoczesnością? Etui z klapką do iPhone 12 jest najlepszym dowodem na to, że tak. Obudowa w kształcie książki to klasyczny produkt, który czuwa nad bezpieczeństwem ekranu i plecków. Klapka może pełnić funkcję stabilnej podpórki, która przyda się podczas oglądania filmów. W naszym asortymencie nie brak klasycznych pokrowców w odcieniach czerni, brązu i beżu. Miłośnicy żywych, modnych kolorów również znajdą coś dla siebie- róż, zieleń, błękit, a nawet odważna czerwień oraz modne wzory zaczerpnięte wprost z natury.

 

Etui dla iPhone 12 – gdzie kupić?

EtuiTelefon.pl to sklep z tradycjami. Oferujemy wyłącznie oryginalne obudowy dopasowane w pełni do wymiarów iPhone 12. Każda obudowa wyposażona jest w silikonową kieszeń, która utrzymuje smartfon w stabilnej pozycji. Obudowa w kształcie książki to najlepsza forma bezpieczeństwa- iPhone 12 jest chroniony z każdej strony. Nie sposób pominąć obecności wygodnych kieszonek na karty płatnicze, dokumenty i gotówkę. Dzięki eleganckiej, skórzanej kaburze możesz zapomnieć o konieczności noszenia klasycznego portfela.

 

Akcesoria do iPhone 12 – gdzie zamówić on-line?

Oferujemy pełną gamę akcesoriów do iPhone 12. Kupisz tu ładowarki bezprzewodowe, które w wygodny sposób uzupełnią poziom baterii i staną się modną ozdobą. Jeżeli chcesz pozostać przy ładowaniu klasycznym, zwróć uwagę na kable i zasilacze dostępne w naszym asortymencie. Aby iPhone 12 był w pełni zabezpieczony, warto kupić szkło hartowane na ekran. Wysoka przejrzystość, niewielka grubość i odporność na stłuczenia zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Oferujemy również szkła hartowane na obiektyw iPhone 12.