Wyświetlono 1-60 z 86 produktów

Etui do iPhone 12 – modne wzory 2022

2022 to rok odważnych wzorów. Modne zdobienia skradły serca miłośników aktualnych trendów. Przygotowaliśmy dla naszych klientów blisko 60 modeli etui do iPhone 12, których cechą rozpoznawczą są niesamowite wzory i nadruki. Zadbaliśmy o to, aby oprócz nowoczesnego wyglądu obudowy wyróżniały się odpornością na ścieranie i rozciąganie. Nie musisz bać się o jakość – z naszym etui iPhone 12 leży pewnie w Twojej dłoni nawet podczas ekstremalnych sytuacji. Zapomnij o zarysowaniach i pęknięciach. Z nami podkreślisz swój niepowtarzalny gust i zabezpieczysz iPhone 12 przed każdym rodzajem niebezpieczeństwa.

 

Jakie wzory etui są odpowiednie do iPhone 12?

Mnogość dostępnych wzorów sprawia, że każdy wybierze coś dla siebie. Oferujemy obudowy do iPhone 12 w serduszka, kwiaty, modne wzory nawiązujące do popkultury, a nawet motywy zwierzęce i kreskówkowe. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby iPhone 12 został ubrany w obudowę z Twoim własnym zdjęciem. Mozaika, mandala, kot, dinozaur, a może pierwsza litera Twojego imienia? Zapoznaj się z naszą ofertą wzorzystych etui do iPhone 12 i ciesz się doskonałą jakością wykonania. 

 

Jak zabezpieczyć iPhone 12? Przydatne akcesoria

Wiemy, że każdy odpowiedzialny użytkownik chce uchronić iPhone 12 przed rysami i zniszczeniem, dlatego oferujemy najlepsze szkła i folie ochronne na ekran. Nie mogło zabraknąć tu także krystalicznych szkieł na obiektyw iPhone 12. Dzięki specjalnej technologii szkła hartowane pozostają ultra cienkie, a przy tym imponująco wytrzymałe. W naszej ofercie znajdują się także nowoczesne ładowarki indukcyjne – wystarczy odłożyć iPhone 12 na podstawkę, a poziom baterii samoczynnie się zwiększa.