Pokaż wszystkie produkty

Etui z klapką do iPhone 12 Pro

Choć telefony z klapką już dawno odeszły do lamusa, etui o pokrewnej budowie cieszą się niesłabnącym uznaniem. Obudowa w kształcie książki i klasyczna, skórzana kabura to produkty zapewniające kompleksową ochronę iPhone 12 Pro. Zarówno plecki, jak i ekran urządzenia są zabezpieczone przed uszkodzeniem i zarysowaniami. Wśród popularnych modeli zamykanych etui do iPhone 12 Pro znajdują się klasyczne, spokojne kolory dedykowane klientom biznesowym oraz odważne, luksusowe wzory przepełniona zamiłowaniem do współczesnych trendów. Znajdziesz tu kaburę zapinaną do paska, skórzane etui z klapką oraz nowoczesną obudowę w formie książki.

 

Jakie etui z klapką wybrać do iPhone 12 Pro?

Nasze produkty są w pełni dopasowane do wymiarów iPhone 12 Pro. Każdy z nich zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. Etui z klapką posiada estetyczne wycięcia na głośnik i mikrofon, dzięki którym można swobodnie prowadzić rozmowy bez konieczności otwierania obudowy. Z naszym etui możesz zostawić tradycyjny portfel w szufladzie. Wystarczy, że zdecydujesz się na model wyposażony w kieszonki na karty płatnicze i gotówkę. Z myślą o kobietach wprowadziliśmy do oferty etui z wbudowanym lusterkiem.

 

Akcesoria do iPhone 12 Pro – co warto mieć?

Oprócz dedykowanego etui warto zabezpieczyć iPhone 12 Pro za pomocą trwałego, przejrzystego szkła hartowanego na ekran. Alternatywę dla tego rozwiązania stanowi elastyczna folia ochronna. Warto pamiętać, że szkła i folie nakleja się także na obiektyw, co pozwala na uniknięcie powstawania mikrouszkodzeń na delikatnej powierzchni kamery. W naszej ofercie znajdują się szybkie ładowarki indukcyjne o ponadprzeciętnej prezencji.