Wyświetlanie 1–42 z 91 wyników

Najpopularniejsze obudowy do iPhone 12 Pro

IPhone 12 Pro to nowoczesny smartfon, który potrzebuje najlepszej ochrony przed uszkodzeniami. Zapewnią ją nasze dedykowane modele etui, które cieszą się ogromną popularnością użytkowników. Najbardziej popularne obudowy do iPhone 12 Pro to przede wszystkim projekty bazujące na fabrycznym wyglądzie urządzenia. Transparentne etui urozmaicone za pomocą złotej ramki, wbudowanych magnesów do ładowania bezprzewodowego lub stylowych uchwytów na palec, nie znikają ze szczytu listy popularności. Użytkownicy doceniają jednokolorowe, silikonowe obudowy do iPhone 12 Pro z wycięciem na logo. W zestawieniu pojawiają się także motywy kwiatowe, brokat i inspirujące cytaty.

 

Jakie powinno być etui do iPhone 12 Pro?

Etui do iPhone 12 Pro powinno być przede wszystkim dobrze dobrane. Tylko odpowiedni projekt sprawi, że smartfon nie wyślizgnie się z obudowy, ani z ręki użytkownika. Pokrowiec powinien posiadać precyzyjne, laserowe wycięcia na gniazda, porty i klawisze. Ważne, aby obudowę wykonano z materiałów odpornych na ścieranie i żółknięcie. Dobre etui musi pochłaniać wstrząsy i wykazywać się odpornością na zarysowania i zabrudzenia. Miło, jeżeli obudowa posiada wzmocnione, uniesione ranty, które zatroszczą się o bezpieczeństwo ekranu. Warto wybierać modele etui kompatybilne z ładowaniem bezprzewodowym.

 

Akcesoria do iPhone 12 Pro

Podstawowym akcesorium do iPhone 12 Pro, które warto zakupić w naszym sklepie, jest super szybka ładowarka indukcyjna w modnym wydaniu. Dla pełnego bezpieczeństwa smartfona przydadzą się także: akcesoria ochronne na ekran (szkło hartowane, folia ochronna), osłonka na kabel oraz szkło ochronne na całą powierzchnię obiektywu.