Pokaż wszystkie produkty

Etui do iPhone 12 Pro – motyw marmuru

Motyw marmuru to popularne zdobienie wśród akcesoriów GSM. Rozmaite rodzaje marmuru oraz mnogość kolorów sprawiają, że ten rodzaj obudowy do iPhone 12 Pro sprawdzi się zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Mężczyźni sięgają przede wszystkim po klasyczny marmur w odcieniach bieli, szarości i czerni, natomiast kobiety pozwalają sobie na odrobinę zabawy modą, sięgając po obudowy w żywych kolorach, wzbogacone brokatem lub diamentami. Kwiaty i geometryczne wzory również doskonale współgrają z surowością marmuru. W naszej ofercie znajdują się zarówno szklane, jak i silikonowe etui do iPhone 12 Pro. 

 

Jakie etui wybrać do iPhone 12 Pro?

Obudowa do iPhone 12 Pro powinna być solidna, odporna na zarysowania, łatwa w montażu i zbudowana tak, aby pewnie leżeć w dłoni. Warto sprawdzić, czy pokrowiec jest kompatybilny z ładowarkami bezprzewodowymi. Należy zwrócić uwagę na wycięcia funkcyjne oraz na podwyższone brzegi wokół ekranu i obiektywu. Materiał wykorzystany do produkcji obudowy powinien być odporny na działanie czynników zewnętrznych. Dobrze, jeżeli case pochłania wstrząsy i nie zbiera odcisków palców. 

 

Czy do iPhone 12 Pro potrzebne są akcesoria?

Choć iPhone 12 Pro to luksusowy, nowoczesny smartfon, wymaga kupna kilku praktycznych akcesoriów. Znajdują się wśród nich: ładowarka bezprzewodowa, dedykowane słuchawki, szkło lub folia na ekran oraz szkło hartowane na obiektyw. Wszystko to znajdziesz w naszym asortymencie.