Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Pancerne etui do iPhone 12

Najtrwalsze, pancerne etui do iPhone 12 są dostępne w doskonałych cenach. Znajdziesz je w naszym sklepie, który dzięki doświadczeniu pracowników oferuje wyłącznie starannie wyselekcjonowane modele pokrowców do iPhone 12. Mamy etui anti-shock ze wzmocnionymi krawędziami, pancerny hybrydowy pokrowiec z uchwytem, super wytrzymały szklany case, czy dwuczęściową, magnetyczną obudowę. Z pancernym etui iPhone 12 może być z Tobą wszędzie- w pracy, na siłowni, podczas górskich wędrówek, czy na rowerowych wycieczkach. Doskonała, wzmocniona konstrukcja obudowy sprawia, że smartfon zyskuje imponującą odporność na uszkodzenia.

 

Pancerna obudowa do iPhone 12 – czy warto?

Lista korzyści płynących z posiadania pancernego etui do iPhone 12 jest dłuższa niż nasze ultra długie kable USB. Podstawową zaletą obudowy jest jej wzmocniona konstrukcja, która przekłada się na efektywne pochłanianie wstrząsów powstających podczas upadku. Każdy z naszych pokrowców został zaprojektowany specjalnie dla iPhone 12, dzięki czemu precyzyjnie przylega i jest wygodny w użytkowaniu. Laserowe wycięcia zapewniają wygodny dostęp do portu ładowania i klawiszy funkcyjnych. Znajdziesz tu kolorowe, modne pokrowce, które podkreślą Twój unikalny gust. Etui pancerne to uniwersalny produkt stworzony zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet.

 

Akcesoria do iPhone 12 – promocje

EtuiTelefon.pl oferuje szeroką gamę akcesoriów GSM w okazyjnych cenach. Kupisz tu szybkie ładowarki bezprzewodowe, osłony na obiektyw iPhone 12, a także ponadprzeciętnie wytrzymałe szkła hartowane i folie ochronne. Z nami Twój smartfon stawi czoła każdemu niebezpieczeństwu bez najmniejszego ryzyka uszkodzenia.