Wyświetlanie 1–42 z 56 wyników

Nowoczesne wzory na Twoim etui do iPhone 11

Etui to niezbędne akcesorium, w które powinien wyposażyć się każdy właściciel telefonu. Dzięki niemu telefon wygląda niepowtarzalnie, prezentuje się oryginalnie, a ponadto jest chroniony przed uszkodzeniami np. zadrapaniami czy zarysowaniami. Warto zaopatrzyć się w etui na tylni panel telefonu, a także ekran z przodu naklejając wzmocnienie na szkiełko. Z tak zabezpieczonym telefonem można wyruszyć w każde miejsce. Etui do iPhone 11 w nowoczesne wzory pozwala na podkreślenie własnej osobowości i wyróżnienie telefonu.

Wśród nowoczesnych wzorów znajdują się kaktusy, tygrysy, serduszka, koty, gwiazdki, wężowa skórka, panterka i inne. Część etui jest przezroczysta, inne w kolorze. Nowoczesne wzory sprawią, że każdy zwróci uwagę na nasz telefon. Nowoczesnych wzorów jest na tyle dużo, że nie spotkamy drugiego takiego na ulicy czy wśród znajomych.

Etui w nowoczesne wzory przeznaczone do iPhone 11 posiadają wszystkie niezbędne nacięcia i otwory, aby nie przeszkadzać w komfortowym użytkowaniu telefonu. Wytrzymałe i solidne materiały sprawiają, że etui będzie mogło posłużyć na kilka lat. Dzięki cienkiej powłoce nie powiększa zanadto telefonu, dzięki czemu dalej wygodnie trzyma się go w ręku.