Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Etui do iphone 11 – pancerne

Pancerne etui do telefonów cieszą się coraz większą popularnością. Często jednak wytrzymałe etui kojarzą się z grubą, nieatrakcyjną formą. Także to się zmienia. Obecne etui pancerne nie dość, że są bardzo wytrzymałe, to jeszcze elegancko się prezentują. Oczywiście muszą być wykonane z nieco grubszych materiałów niż tradycyjne, jednak w zamian za to zyskujemy większą ochronę smartfona. Pancerne etui do iPhone 11 może być przezroczyste lub w kolorze. Oprócz tego do niektórych dodawana jest specjalna smycz, dzięki której można zawiesić telefon na szyi. Etui są kompatybilne z iPhone 11, posiadają wszystkie niezbędne otwory, a także umożliwiają bezprzewodowe ładowanie.

Pancerne etui doskonale chroni telefon przed zarysowaniem, pęknięciem, wyszczerbieniem, ale także wstrząsami. To doskonały gadżet dla osób lubiących ekstremalne sporty, wykonujących wymagającą pracę lub wypoczywających w aktywny sposób. Etui jest bardzo dobrze dopasowane do telefonu, dzięki czemu nie obniża komfortu jego użytkowania.

Etui to bardzo dobry pomysł na prezent, dla osób których telefony mogą być narażone na uszkodzenia jak zawodowi kierowcy, osoby pracujące na budowie czy uprawiających sporty. Etui pancerne sprawia, że telefon jest bezpieczny, a jego użytkownik czuje się pewnie w każdym momencie.