Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Marmurki – etui do iPhone 11

iPhone 11 wymaga wyjątkowej oprawy. Każdemu użytkownikowi zależy na tym, aby jego telefon wyróżniał się wśród innych. Doskonałym rozwiązaniem jest zakup etui przez internet, dzięki czemu będzie ono niepowtarzalne. Wybór jest naprawdę duży. Ostatni hit wśród użytkowników to etui do telefonu imitujące marmur.

Etui marmurek to rozwiązanie dla użytkowników ceniących elegancję i ponadczasowość. Imitacja marmuru doskonale sprawdza się w luksusowych wnętrzach i w każdej damskiej torebce. Etui dostępne w sklepie zawierają złote drobinki, dla jeszcze lepszego efektu. Etui marmurki do iPhone 11 występują w najróżniejszych kolorach – czarnym, fioletowym, niebieskim, zielonym, różowym, piaskowym i wielu innych, dzięki czemu każdy wybierze odpowiedni wzór dla siebie.

Marmurkowe etui posiada wszystkie niezbędne wycięcia, aby użytkowanie smartfona było bardzo komfortowe, a ponadto dzięki wytrzymałym materiałom chroni telefon przed najpopularniejszymi uszkodzeniami, takimi jak obicia czy zarysowania tylnego panelu. Marmurkowy case do iPhona 11, to bardzo dobry pomysł na prezent. Obudowa posiada różne wzory i kombinacje kolorów, dzięki czemu z pewnością będzie się wyróżniał.