Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Luksusowe etui do iPhone 11

Etui do iPhone 11 pozwala na bezpieczne użytkowanie telefonu w każdych warunkach. Telefon może porysować się od kluczy lub upaść z wysokości i rozbić swój tylni panel. Dzięki odpowiedniej ochronie w postaci silikonowego etui można uniknąć przykrych sytuacji.

Luksusowe etui do iPhone 11 wyróżnia się nieprzeciętnym stylem i dbałością o detale. Luksusowe etui sprawi, że każdy jego posiadacz poczuje się wyjątkowo. Case tego typu dostępne są w różnych kolorach np. białym, różowym, czarnym, zielonym i złotymi elementami. Wśród luksusowych etui dostępne są także egzemplarze od amerykańskiej marki Guess.

Luksusowe etui mogą być albo przezroczyste albo wypełnione kolorem. Warto dobrać odpowiednie etui w zależności od wykończenia swojego telefonu. Złote iPhony dobrze prezentują się w etui ze złotymi lub białymi dodatkami. Etui jest bardzo dobrze wyprofilowane, dzięki czemu doskonale pasuje do telefonu. Ponadto case posiada wszystkie niezbędne wycięcia na aparat, wejście słuchawkowe, wejście do ładowania, dzięki czemu pozwala na wygodne korzystanie ze wszystkich funkcji telefonu. Luksusowe etui do iPhone 11 w formie prezentu ucieszy każdego wielbiciela elegancji i fanów dopracowanych detali.