Coraz częściej wśród ozdobnych dodatków do kobiecej garderoby czy stylu  ubierania się, włączane są modne gadżety typu etui na notes,  okulary, podręczna kosmetyczka,  czy właśnie etui na telefon. Nie dziwimy się temu panującemu trendowi, tłumacząc ten fakt za dorobek, zaistniałą zwykłą kolej rzeczy, która musiała nastąpić w epoce  smartfonowej.

Podążając za tematem topowych, błyskotliwych i przyciągających wzrok dodatków, które już samym widokiem sprawiają przyjemność paniom, prezentujemy ostatni krzyk mody wśród elastycznych odbudów.

Pierwsza z nich kusi swoją delikatnością, niebanalnym wzorkiem i delikatnie połyskującym, perłowym blaskiem. Doskonale komponuje się z zarówno ciemnymi kontrastowymi dodatkami,  jak i  tymi w odcieniach pastelowych. Jest elastyczna, ale także wytrzymała. Można ja łatwo oczyścić. w naszym sklepie nosi nazwę KRYSZTAŁ – piękny crystal case.

Znajdziecie go na różne modele Iphona np. tutaj

Kolejne błyskotliwe ujęcie wśród etui dla pań składające się z trzech wzorów marmurkowych. Marmur jak świat głosi, zajmuje teraz czołowe miejsce w niemal wszystkich sferach modnego stylu: wnętrza, akcesoria, ozdoby, galanteria. Nie brakuje go więc i u nas. Eleganckie wstawki  trzech marmurów oddzielonych delikatną symboliczną linią z brokatu buduje doskonałą asymetryczną kompozycję etui na Iphona i stanowi wyrazisty dodatek do złotych i wyrazistych kolorów konfekcji. W naszym sklepie nosi nazwę: ZŁOTY BROKAT I MARMUR CASE 

Znajdziecie go na różne modele iPhona np. tutaj

Ponieważ złoto i wszystko co błyszczące nadal jest jak najbardziej na aktualnym topie wśród wszelakich dodatków naszą kolejną propozycją będzie elastyczna obudowa nosząca nazwę w naszym sklepie Tricolor MARMUR BROKAT ZŁOTO. Mamy więc pełną przepychu, a jednocześnie bardzo praktyczną obudowę. Idealnie dopasowana, z wszystkimi potrzebnymi otworami.

Znajdziecie ją na różne modele Iphona tutaj