NIESAMOWITA KOLEKCJA MIĘKKICH ETUI DO IPHONE LASER GRADIENT!

2 komentarze

Zobaczcie jakie etui do modeli Iphone 6, 7, 8 X wkrótce pojawią się w naszym sklepie! Energetyczne kolory, nietuzinkowe ciekawe etui do Iphone jedynie na www.etuitel.dwd.test.dpro.pl!

To całkiem nowa kolekcja obudów do samtfonów Apple, którą zaprezentujemy niebawem na etuitel.dwd.test.dpro.pl po to, aby zaoferować case do Iphone totalnie odjechany i niebanalny. Gama kolorów tych silikonowych etui typu LASER GRADIENT będzie dobrana tak, aby każdy fan serii Iphone wybrał coś dla siebie.

Staramy się śledzić światowe trendy i dobierać elastyczne etui do Iphone  pod kątem niespotykanego designu oraz ciekawych wzorów, zachowując jednocześnie najważniejsze cechy pokrowców, takie jak opływowy kształt, silikonowy, miękki materiał oraz potrzebne otwory na przyciski i głośniki.

Jakie kolory oraz wzory etui są spodziewane w tej niezwykłej serii miękkich kejsów do modeli Iphone laser gradient? Ten trend celuje w coś pomiędzy etui  marmur oraz pozornie chaotycznie rozproszonym wzorem nadrukowanym laserowo w jakości HD.

 

Z jednej strony luksusowe i eleganckie a z drugiej strony praktyczne i wygodne etui do Iphone pomaga chronić telefon i jednocześnie nadaje mu jeszcze bardziej wyrafinowany wygląd. Gumowa obudowa jest niebywale poręczna i poprawia przyczepność tego etui aby nasz smartfon nie wyślizgnął nam się z ręki. Etui dostepne do Iphone 6 Iphone 7 Iphone 8


A Ty masz opinię o tym artykule?

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *