Wyświetlono 1-16 z 40 produktów

Jesteś szczęśliwym posiadaczem iPhone XR? Pomyśl o jego ochronie. Zakup etui iPhone XR to świetny sposób nie tylko na zapewnienie bezpieczeństwa dla smartfona, ale także na jego udekorowanie.

Kupując etui na telefon pamiętaj również:

– o folie ochronne, dodatkowe baterie zewnętrzne – powerbank,
– kable USB do szybkiego ładowania
osłonka na kabel, która ochroni kabel do ładowania przed łamaniem co często się zdarza.

Akcesoria do iPhone XR pozwolą nie tylko utrzymać telefon w bardzo dobrym stanie, ale także pewny komplet do bezpieczeństwa, gdy zdecydujesz się zmienić telefon. Dzięki ochronnym akcesoria do iPhone XR życie gadżetu zwiększy się wielokrotnie. W naszym sklepie internetowym znajdziesz obudowy na iPhone XR różnych modeli i o różnym stopniu ochrony. Stopień zależy bezpośrednio od materiału, z którego jest wykonany. Najpopularniejsza obudowa iPhone XR to etui silikonowe, to są miękkie etui, obudowy z nadrukiem, przezroczyste etui i obudowy na Iphone oraz mirror case, czyli obudowa lustro. Nasze elastyczne i transparentne etui sprawdzają się w codziennym użyciu telefonu, poprawiają jego przyczepność w dłoni i dodają mu uroku.

OFERUJEMY:
– szeroką gamę akcesoriów ochronnych do telefonów iPhone;
– elastyczne warunki płatności i dostawy;
– doradztwo przy wyborze i składaniu zamówienia;
– zapewnienie jakości wszystkich prezentowanych produktów.

Case na telefon iPhone – niezbędne akcesorium. Obudowa została zaprojektowana przede wszystkim w celu ochrony i dekoracji urządzenia. Wysokiej jakości podkładki lub zderzaki oraz szkła ochronne są skutecznymi akcesoriami zapewniającymi bezpieczeństwo dla smartfona.

Zakup case iPhone  w naszym sklepie jest bardzo proste!
W trzy kliknięcia: znajdź odpowiednią kategorię -> wybierz wzór -> użyj przycisku Kupić.