Czarny piątek, który w większości sklepów przerodził się w coroczną jesienno-zimową stosunkowo niską obniżkę cen na niemal wszystkie artykuły, u nas zaczyna się dziś tj 26 listopada 2018 i trwa do jutra czyli 27 listopada do godziny 12. 00

Dlaczego tak krótko? Pragniemy Was zaciekawić i poznać. Na czym polega?

Do każdej silikonowej, elastycznej obudowy, która zakupicie  w naszym sklepie drugi kejs mieszczący się w cenie do 40.00 zł będziecie mogli nabyć z 50% obniżką. Gotowi?Zaczynamy.

 


Coraz częściej wśród ozdobnych dodatków do kobiecej garderoby czy stylu  ubierania się, włączane są modne gadżety typu etui na notes,  okulary, podręczna kosmetyczka,  czy właśnie etui na telefon. Nie dziwimy się temu panującemu trendowi, tłumacząc ten fakt za dorobek, zaistniałą zwykłą kolej rzeczy, która musiała nastąpić w epoce  smartfonowej. Continue reading →


 

Kolejna odsłona wśród naszej unikatowej kolekcji  licencjonowanych obudów z kunsztownie wykonanym logo samochodu marzeń – FERRARI, to  skórzane czarne oryginalne etui na IPhona 6.

Znów podkreślimy  przede wszystkim mocne atuty tego case’a: perfekcyjne dopasowanie do modelu naszego Iphona 6 oraz nieskazitelność konstrukcji tej wykonanej z hartowanego tworzywa oryginalnej obudowy FERRARI . Ciekawą innowacją w tym zestawieniu jest  sportowy styl dopracowania tego etui –  skórzana ciemnogranatowa  imitacja tapicerki samochodów Ferrari , która zajmuje całe “plecki ” oraz czerwone przeszycia wzdłuż obudowy . Ale na tych zaletach  nie kończy się lista jej walorów. Następstwem solidnego wykonania etui FERRARI  jest zapewnienie ochrony przed zarysowaniem Iphona 6  na jego bokach i “pleckach”.  Dzięki skórzanej wstawce dostajemy gwarancję nie wyślizgiwania się z dłoni naszego Iphona.  Magia błyszczącego srebrnego znaku  rumaka,  kusi by  wraz z unikatowym  oryginalnym  etui FERRARI posiąść choć namiastkę aury tych kultowych aut.

Wysokiej klasy, pełna elegancji obudowa FERRARI jest także funkcjonalna, umożliwia nam dostęp do wszystkich klawiszy, gniazd w Iphonie 6.

Możecie ją zdobyć na etuitel.dwd.test.dpro.pl już teraz dla modeli  iPhone 6 s,   7  8 oraz  X.


Dużo osób pyta o silikonowe obudowy do Iphone choć najczęściej te akcesoria do Iphone nazywamy żelowymi kejsami, żelowymi obudowami lub po prostu ładnie z ang jelly case🙂

Dlaczego lubimy żelowe kejsy do Iphone?

Miękkie etui są dobre, bo są dobre i miękkie:) Tak to jest z tymi obudowami, lubimy jak łatwo można je zdjąć z telefonu i w prosty swobody sposób założyć na Iphone. Ich materiałem są różne rodzaje silikonu dlatego case na Iphone odkształca się z łatwością a jego powierzchnia łatwiej trzyma się w dłoni ponieważ case jest elastyczny i lekko odgina się pod uciskiem naszych palców. Silikonowe obudowy do Iphone mają jeszcze jedną zaletę, nie pękają podczas upadku telefonu ani podczas zakładania na Iphone, co często zdarza się kiedy obudowa do Iphone jest z twardego plastiku. Tak więc wspomniane jelly case czy żelowe etui na Iphone 5 6 7 8 dostępne u nas to modne i praktyczne kejsy które naprawdę dość skutecznie chronią Iphone w różnych sytuacjach.

Poniżej przedstawiamy kilka ciekawszych propozycji na zabezpieczenie swojego Iphone wspomnianym żelowym etui na Iphone